strona główna mapa strony kontakt cookies wersja polska english version
Ten serwis wymaga wtyczki Flash Player 8 lub nowszej. Kliknij tutaj aby pobrać Flasha.
O firmie
ogloszenia
O firmie

Konsorcjum Przedsiębiorstw Hutnicze Przedsiębiorstwa Remontowe
Dąbrowa Górnicza - Spółka Akcyjna
jest spółką prawa handlowego bez udziału Skarbu Państwa, działającą od 1993 roku na rynku usług budowlano - montażowych.

Tradycja HPR sięga jednak roku 1952, w którym został powołany do życia. W tamtych latach HPR składał się z 10 zakładów rozlokowanych po całym kraju i zatrudniał kilkanaście tysięcy pracowników.

Obecnie Konsorcjum skupia 14 branżowych Spółek z o. o. w układzie holdingowym.

Nasza organizacja zatrudnia ok. 540 pracowników, w tym kadrę inżynierską o różnych specjalnościach, posiadających indywidualne uprawnienia budowlane, UDT, SEP, URE. Firma posiada uprawnienia UDT w zakresie urządzeń dźwignicowych i ciśnieniowych, certyfikat laboratorium do badań nieniszczących.

Dysponujemy niezbędnym zapleczem techniczno - biurowym i administracyjnym, obiektami produkcji pomocniczej i laboratorium technicznej kontroli jakości. Jesteśmy samowystarczalni w szerokim zakresie pod względem sprzętu budowlanego, montażowego, transportu, narzędzi.

Głównym rynkiem naszej działalności w zakresie remontów i modernizacji pozostaje hutnictwo żelaza i stali oraz metali kolorowych, głównie zakłady skupione w organizacji ArcelorMittal Poland S.A., a także ISD Huta Częstochowa, Huta Bankowa, Huta Buczek, Huta Zawiercie, Zakłady Górniczo - Hutnicze „Bolesław” i inne.

Tradycyjnie jesteśmy wykonawcą usług remontowo - modernizacyjnych w górnictwie, koksownictwie, przemyśle szklarskim i przemyśle motoryzacyjnym.

Kolejnym obszarem naszej działalności jest wykonawstwo inwestycyjne.

Budujemy kompleksowo hale przemysłowe, magazynowe i sportowe, linie technologiczne, kompletne obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej, ochrony środowiska.

Z racji stałego świadczenia usług budowlano - montażowych w zakładach o ruchu ciągłym posiadamy dużą praktykę w pracy na czynnych liniach i agregatach produkcyjnych, co pozwala na oferowanie konkurencyjnych terminów realizacji.

Od lat koordynujemy pracę wielu naszych wykonawców (spółek HPR oraz firm zewnętrznych) w różnych branżach, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie jako generalnego wykonawcy.

ep eowug ewug ew

Konsorcjum jest przygotowane do współpracy z firmami zagranicznymi. Współpracowaliśmy z wieloma kontrahentami spoza Polski, m. in. z Niemiec, Włoch i Francji, na terenie naszego kraju i za granicą. Realizowaliśmy inwestycje w takich krajach, jak Algieria, Niemcy, Węgry, Czechy, Francja.

Ufamy, że ta, krótka informacja o naszej firmie, zachęci Państwa do rozważenia współpracy z nami w realizacji przyszłych projektów.

 

KONSORCJUM PRZEDSIĘBIORSTW HUTNICZE PRZEDSIĘBIORSTWA REMONTOWE Dąbrowa Górnicza - Spółka Akcyjna
41-303 Dąbrowa Górnicza, Aleja Józefa Piłsudskiego 50, tel. 32 261 55 94, 32 330 97 02, e-mail: sekretariat@hpr-sa.pl
Kapitał zakładowy: 1 295 000,00 PLN opłacony w całości
© HPR SA