Contact


OUR OFFICE

Aleja Józefa Piłudskiego 50,
41-303 Dąbrowa Górnicza,
Poland


(32) 330 97 02

(32) 261 55 94

sekretariat@hpr-sa.pl


BASIC DATA


Full name:

KONSORCJUM PRZEDSIĘBIORSTW HUTNICZE PRZEDSIĘBIORSTWA REMONTOWE DĄBROWA GÓRNICZA – SPÓŁKA AKCYJNA

Short name:

HPR Dąbrowa Górnicza S.A.

Registration data:

VAT ID (NIP): 629-001-38-23
Regon: 271777365
KRS: 0000145020

District Court Katowice-Wschód in Katowice

Kapitał zakładowy: 1 295 000,00 PLN
Kapitał wpłacony: 1 295 000,00 PLN


DEPARTMENTS


MANAGEMENT BOARD
Position E-mail
Andrzej Niziorski CEO a.niziorski@hpr-sa.pl
HEAD OFFICE
Position E-mail
Marta Tubacka Head Office Assistant sekretariat@hpr-sa.pl
EXECUTION DEPARTMENT
Position E-mail
Michał Lis Executive Director, Proxy m.lis@hpr-sa.pl
Paweł Rudy Multi-site Manager p.rudy@hpr-sa.pl
Przemysław Dorobisz Main Welding Specialist, Construction Engineer p.dorobisz@hpr-sa.pl
Michał Picheta Construction Engineer m.picheta@hpr-sa.pl
MARKETING DEPARTMENT
Position E-mail
Sławomir Lesiak Marketing Director s.lesiak@hpr-sa.pl
Wiesława Hałubek Cost Estimation Specialist w.halubek@hpr-sa.pl
Antoni Bytom Main Marketing Specialist a.bytom@hpr-sa.pl
Cezary Poznański Project Execution Coordinator c.poznanski@hpr-sa.pl
FINANCIAL DEPARTMENT
Position E-mail
Jolanta Michałowska Chief Accountant, Proxy j.michalowska@hpr-sa.pl
Agnieszka Widawska Accounting Specialist a.widawska@hpr-sa.pl
CONTRACTS DEPARTMENT
Position E-mail
Elwira Szczepek Contract Specialist e.szczepek@hpr-sa.pl
HEALTH AND SAFETY DEPARTMENT
Position E-mail
Anna Ruszkiewicz H&S Chief Specialist a.ruszkiewicz@hpr-sa.pl
Przemysław Dorobisz H&S Specialist p.dorobisz@hpr-sa.pl